Kołobrzeg pokazany jako świetne miejsce na wypoczynek dla ciebie i twoich znajomych

Kołobrzeg to gmina i miasto położone w północnej części województwa zachodniopomorskiego. Jest czwartym co do liczby ludności nadmorskim miastem w województwie. Osoby zamierzające spędzić wakacje nad Bałtykiem przy jednoczesnym pobycie w większym mieście powinny wybrać się właśnie do Kołobrzegu. Można tam dojechać pociągiem stającym na kołobrzeskiej stacji kolejowej, busem dowożącym i odbierającym pasażerów z dworca autobusowego, osobistym transportem lub… drogą wodną. Jest bowiem możliwość kupienia biletu na statek do Danii i z powrotem. Jest to również interesująca propozycja dla duńskich turystów.

nad morzem w Kołobrzegu

Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Do Kołobrzegu na wakacje możesz pojechać z rodziną, paczką kolegów bądź ukochaną kobietą gdyż w tym miejscu każdy może trafić na coś ciekawego, coś, co go zainteresuje. Jeśli nastawimy się na oglądanie miasta, należy zobaczyć kilka nadmorskich atrakcji, czyli port morski, jedno z najdłuższych w kraju nad Wisłą kołobrzeskie molo a także urokliwą latarnię morską. Dość interesujące miejsce to Plac Ratuszowy razem z neogotyckim ratuszem, spore Muzeum Oręża Polskiego posiadające liczne zbiory militarne z kilku okresów a także Miejska Biblioteka Publiczna nazwana imieniem Galla Anonima. Gdy chciałbyś poznać szczegóły odnośnie spędzenia wakacji w Kołobrzegu – .

Kołobrzeg

Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby prowadzące aktywny styl życia powinny skorzystać z usług obiektu sportowo-rekreacyjnego „Millenium” z usytuowanym obok aquaparkiem. Zawsze mają możliwość wynajęcia bądź korzystania ze swojego roweru i wyruszenia na samotne lub grupowe wycieczki rowerowe, z bliskimi lub koleżankami. Z kolei dla tych, którzy uwielbiają biegać, sugerujemy jogging wybrzeżem. Będzie to doskonały trening nie obciążający nadmiernie stawów aż tak, jak bieg po drodze asfaltowej czy kostce brukowej, wymagający jednocześnie sporo energii wkładanej w bieg. Jeśli jednak twierdzisz, że gry zespołowe to najlepsza odmiana sportu i tym samym sposób na dobrą zabawę, wybierz się na plażę. W różnych miejscach spotkasz ludzi, którzy chętnie zagrają w siatkówkę plażową, ringo lub zbijanego.

Bez względu na wiek, płeć czy liczebność grupy, Kołobrzeg każdemu się spodoba. Duża ilość i różnorodność atrakcji spowoduje, że wakacje kuba wakacje spędzone właśnie tam na długo pozostaną w sercu każdego turysty.