Ranking różnych rodzajów gier planszowych

Ludzie znacznie cenią sobie rozrywkę, persony powiązane własnie z tą branżą zarabiają pokaźne pieniądze na swej pracy. Oglądamy seriale, programy mecze piłki siatkowej -czynności niezbyt stymulujące nas intelektualnie, mające tylko na celu „zabić czas”.

Są również czynności mocniej budujące, jak czytanie książek, hobby związane z rysowaniem lub zbieraniem wartościowych okazów. Są także gry, wszelkiego rodzaju. Zarówno planszówki jak i komputerowe, mające rzesze oddanych fanów. Które z nich są ciekawsze?

Gry planszowe

Tego rodzaju rozrywka minionych czasy przeżywa prawdziwy powrót, pojawia się coraz więcej sklepów specjalizujących się w tej dziedzinie, powstają coraz to nowe publikacje. Jeżeli popatrzymy na ranking gier planszowych, to zobaczymy, że sporym poważaniem cieszą się te dla kilku osób. Otóż rozrywka tego rodzaju to także idealna okazja do spotkań towarzyskich. Czeka cię tydzień integracyjny z pracy? Udajesz się na dłuższy weekend z rodziną w góry? Czy może pragniesz zorganizować nietypowe przyjecie?

Planszówka

Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki to wspaniała opcja dla osób, które wola zabawy (cymbergaj wynajem) bez trunków, dzięki dużej dawce rywalizacji, godziny będą lecieć jak minuty, a my będziemy znakomicie się bawić. Jeżeli nie wiesz, od czego rozpocząć, ranking gier planszowychprzyjdzie ci z odsieczą. Często są one podzielone są na działy, które usprawnią nasz wybór.

Laptop gamingowy

Autor: Mike McCune
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe
Jak i także te na konsole, są numerem jeden jeżeli chodzi o rozrywkę. dużo graczy lubi grać całą noc, nie czując zmęczenia. Jest to jednak opcja wymagająca sporych inwestycji. Gdyż oprócz samego egzemplarza gry, który często jest droższy od planszówki, musimy także nabyć odpowiedni sprzęt. Komputery stacjonarne, laptopy gamingowe, konsole – to wszystko dużo kosztuje, zwłaszcza najnowsze modele. Bowiem jeśli chcemy cieszyć się grą, która niedawno wyszła na rynek, musimy mieć najlepszej jakości oprogramowanie, bowiem w przeciwnym razie, nie włączymy jej. Poza tym, każdy z tych sprzętów może być wykorzystywany jedynie w domu, wyjątek stanowią tutaj tylko laptopy gamingowe. Ale również ich nie weźmiemy ze sobą na wyjazd z rodziną, bo trudno będzie się integrować.

Trudno całkowicie określić, który typ gier jest popularniejszy, oba bowiem posiadają rzesze miłośników jak i przeciwników. Planszówki sprzyjają integracji z innymi ludźmi, gry komputerowe bardziej bawią nas w samotności.