Dlaczego warto spędzić wyjazd w Jarosławcu?

Z czym kojarzy ci się określenie „wakacje”? Uczniowie chcą zapomnieć o uczelni, spać do dwunastej w południe, obijać się ile można i robić wszystko, co tylko przynosi radość i nie łączy się ze słowem „obowiązek”. Studenci chwytają się różnych prac, które dadzą im fundusze niezbędne na wakacyjną wycieczkę i liczne zabawy. Pracownicy chcą spędzić pewien okres z dala od miejsca zamieszkania w jakimś sielankowym miejscu, z daleka od denerwującego szefa oraz wiecznego pośpiechu.

na wakacjach

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Matki, mające przecież ogromną ilość obowiązków związanych z mieszkaniem i wychowywaniem pociech, marzą o wyjeździe do pewnej zacisznej, małej miejscowości, gdzie znajduje się luksusowy hotel (luksusowy hotel) z usługami „spa & wellness”, za dnia opalając się i zażywać kąpieli w morzu, a pod wieczór popijając czerwone wino, zaczytując się w dobrej książce i ciesząc się spokojem.

morze

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com

Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój w połączeniu z wygodą i niebywałym komfortem, proponujemy wakacje w Jarosławcu (więcej tutaj: inspiracja dla mojego artykułu tu). To niewielka wieś położona w województwie Zachodniopomorskim. Natrafimy w tej miejscowości na jedną z dziewięciu latarni morskich znajdujących się na polskim wybrzeżu. Poza tym cisza i spokój. W ten beztroski klimat idealnie wpasowuje się czterogwiazdkowy obiekt hotelowy proponujący wypoczynek w całkowitym tego słowa znaczeniu. Znakomite potrawy przygotowywane przez doświadczonych szefów kuchni doskonale serwowane przez wykwalifikowanych kelnerów, alkohole niemalże z całej Europy, usługi „spa & wellness”, a wśród nich pielęgnacja ciała za sprawą ekskluzywnych środków kosmetycznych, masaże, solarium, fryzjer i całkiem sporo innych. Możesz pojawić się z koleżanką, z ukochanym bądź z całą rodziną.

Dzieci z pewnością nie będą narzekać na nudę – hotel stworzył tak zwaną „strefę dzieci” wraz z fenomenalnymi animatorami, którzy zajmą czas wolny twoim pociechom. Twój partner będzie mógł korzystać ze strefy sportowo-rekreacyjnej oferującej siłownię, korty do grania w squasha, badmintona, tenisa oraz boisko do grania w siatkówkę i koszykówkę.

Uważasz, że twój szef okropnie cię wkurza i musisz w tej chwili udać się na wczasy? Dzieci marudzą, że nie mają nic do roboty? Nadmierne zmęczenie sprawia, że ciężko cieszyć się z jakiejkolwiek rzeczy? Uwierz nam – wakacje w Jarosławcu spowodują, że wypoczniesz, a po urlopie powrócą chęci do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*