<div style="text-align:justify">Kiedy idziemy na wieczór panieński albo kawalerski, zwykle stawiamy na prezent adekwatny do okazji. Gotowych podpowiedzi można szukać w internecie, ale czym innym jest zilustrowana „Kamasutra”, a czymś innym pas cnoty. Jakimi gadżetami należy się zainteresować, żeby były wyjątkowe i trafione w punkt?</div>
Kiedy wybieramy się na wieczór panieński lub kawalerski, często stawiamy na upominek adekwatny do okoliczności. Gotowych propozycji warto poszukiwać w internecie, ale czym innym jest pasjonująco zilustrowana „Kamasutra”, a czymś innym pas cnoty. Jakimi gadżetami opłaca się zainteresować, żeby były niekonwencjonalne i udane?

Naturalnie zawsze bezpiecznym upominkiem dla kobiety niewątpliwie będzie komplet bielizny. Livia Corsetti oferuje urokliwą bieliznę erotyczną, całe komplety, zwiewne szlafroczki, a także pończochy i gorsety. Zakres kolorów, modele i rozmiary to realizacja pragnień niejednej pani –bez wątpienia wybór jest duży. Warto ukradkiem wypytać przyszłą pannę młodą, jakie lubi kolory, a przyszłego męża poprosić o pomoc w doborze rozmiaru, po to, by rzeczywiście wycelowaćz podarunkiem perfekcyjnie. Livia Corsetti proponuje też spory asortyment uroczych koszulek nocnych oraz przebrania. I tu można rozwinąć fantazję i sprezentować przyszłej pani młodej zabawny strój pielęgniarki. Panie zazwyczaj też zapewniają o nastrój w sypialni, więc zapachowe świeczki albo maski na oczy także mogą być dobrym prezentem- ceneo.pl.

Bielizna erotyczna

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyźni, jacy organizują wieczór kawalerski swojemu koledze najczęściej miewają dużo bardziej śmiałe pomysły. Nie trudno wynaleźć męski pas cnoty albo dać – niby dla śmiechu – pigułki czy żel typu Penilarge. Zobacz preparaty na potencje. Jednak przyszłemu panu młodemu można sprezentować feromony lub kilka żeli do masażu w różnych zapachach i smakach. Feromony całkowicie celowo stosuje się w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej, ale dopiero od niedawna feromony zdobywają coraz liczniejszą grupę fanów i są coraz bardziej kupowane, dlatego podarunek zdecydowanie będzie stosowany. Delikatne żele do masażu również.

Ogólnie, wszystkie sypialniane upominki to najczęściej podarunek nie dla jednej osoby, ale dla pary, bo mimo że Penilarge to tabletki dla mężczyzn, będzie mieć również widoczny wpływ na wybrankę serca. Przy wybieraniu prezentu miejmy na uwadze to, aby każdy mógł zyskiwać z niego zadowolenie.