Jak ubrać się na randkę

Jak się przyodziać na schadzkę? – ten dylemat na pewno nie raz spędzał ci sen z oczu. Przecież nie od dziś wiadomo, że liczy się pierwsze wrażenie. Mężczyźni wszak patrzą na damy całościowo, toteż strój winnaś dopracować w każdym szczególe. Mówią, że to nie garderoba zdobi człowieka, jednakże wszystkie wiemy, iż pierwsze wrażenie jakie zrobimy na mężczyźnie, jest niezwykle istotne, więc z tej przyczyny na randce chcemy wyglądać nieźle.

koszulka

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Godzinami całymi potrafimy zastanawiać się nad tym, w co się przyodziać na schadzkę, w pocie czoła przekopujemy garderoby, niezmordowanie mierzymy nieomalże wszystko to, co na tę okazję się nadaje. Zamiar jest jeden – sprawić by mężczyzna na twój widok zaniemówił z podziwu Zdawać by się mogło, że wyczyn nie lada, że ubieranie się na wieczorne spotkanie jest procesem wyczerpującym, tymczasem wcale nie musi tak być. Trzeba podejść do tego racjonalnie – więcej opcji na tej stronie.

A oto kilka konkretnych wskazówek, jak się przyodziać na taką okazję.

Zaciekawił Ci się tego rodzaju artykuł? Jeżeli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tu – ta witryna laserowa korekcja wzroku opole także na pewno wpadnie Ci w oko.

Ubierz się w coś, w czym będziesz się czuła swobodnie i komfortowo, co jednak nie znaczy że powinnaś założyć to, w czym chodzisz na co dzień. Najlepiej gdy będzie to jakiś wypróbowany zestaw, zamiast nowo zyskanej sukienki czy nieprzetestowanych szpilek. Pozwól pracować jego wyobraźni i stopniowo odkrywaj karty. Jeśli pragniesz dać zobaczyć nogi, załóż szorty, a do nich bluzkę z subtelnym wycięciem. Jeśli natomiast sądzisz, że twoim największym atutem jest dekolt, podkreśl go, wybierając seksowne koszulki, ale nogi

kobieta

Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

schowaj w legginsach – . Odrobina kokieterii w stroju jest wskazana.

Zachowaj natomiast umiar w doborze uzupełnień i biżuterii. Jeden rzucający się w oczy element zupełnie wystarcza, a w miejsce ogromnej torby wybierz małą, wygodną torebeczkę. Nie zapomnij o znakomicie dopasowanej bieliźnie. Majtki z pewnością nie mogą odznaczać się pod okryciem, ani także wystawać. Jeżeli zaś chodzi o topy czy biustonosz, to doskonałym wyborem będzie stanik typu push-up, który doskonale podkreśli twe niewieście atuty oraz przyda ci pewności siebie. Poprzez ubranie zaznacz swą kobiecość oraz uwydatnij to, co najładniejsze. Nieodzownie dobierz dobre buty. Każda kobieta najzyskowniej prezentować się będzie w butach na obcasie – figura wtedy wygląda smukło.