<div style="text-align:justify">Doskonale wiemy o tym, iż nie ma figur perfekcyjnych. Każda z kobiet ma swoje mniejsze jak też większe kompleksy, każda potrzebuje zakamuflować wybraną część sylwetki, a podkreślić inną.</div><br /><br /><div style="text-align:justify">Stosownie dobrany ubiór potrafi wydobyć z postur to, co piękne i ukryć, to czego nie potrzebujemy pokazywać.</div>
Wiemy doskonale o tym, iż nie ma sylwetek idealnych. Każda z pań ma swoje mniejsze jak też większe kompleksy, każda chce zatuszować wybraną część sylwetki, natomiast wyeksponować inną.
Należycie dobrany ubiór potrafi wydobyć z figur to, co piękne i zakamuflować, to czego nie potrzebujemy demonstrować.

kostiumy kąpielowe

Autor: H&M
Źródło: H&M

Jak więc poprawnie dopasować spodnie do swej figury? Jeśli przykładowo potrzebujesz trochę bardziej zaokrąglić pupę, wybierz spodnie z większymi kieszonkami z tyłu. Dobrze kiedy kieszenie będą wzbogacone o suwak albo hafty – to wszystko z pewnością uwypukli Twoją pupę. Jeśli zaś idzie o krój, wybieraj biodrówki. Selekcjonuj jasne odcienie, posiadają one moc optycznego powiększania. Czego powinniśmy unikać? Stroń od jeansów pozbawionych kieszonek z tyłu, one na pewno „spłaszczą” Twoją pupę. Zrezygnuj także z boyfriendów. To nie są spodnie odpowiednie dla Ciebie.
Jakie spodnie musisz wkładać gdy masz duże uda? Bez wątpliwości im ciemniejsze – tym korzystniej. Ciemne zabarwienia optycznie wysmuklą Twe nogi. Nabywaj spodnie z elastycznych materiałów, to zapewni ci wygodę w noszeniu. Stawiaj na proste, bądź łagodnie poszerzane nogawki. Styl boyfriendów również sprzyjał będzie Twej sylwetce. Czego trzeba unikać? Z pewnością jasnych jeansów. Zrezygnuj też z legginsów. Ciasne spodnie uwydatnią każdą fałdkę tłuszczu. Natomiast jeżeli pragniesz skryć swój troszkę zaokrąglony brzuszek, kupuj spodnie z normalnym bądź wysokim stanem. Zaakcentuj zgrabne nogi ciasnymi dżinsami.

W odwróceniu uwagi od zaokrąglonego brzucha dobrze także mogą się spisać spodnie z dużymi kieszeniami. Czego wystrzegać się? Z pewnością niskich biodrówek jak też wysoko zabudowanych dżinsów.