Parę pomysłów na ciekawe prezenty – do kupienia na polskich witrynach w Internecie

Poszukując prezentu dla bliskiej osoby, niezbyt często silimy się na niebanalność. Najczęściej decydujemy się na książki, ubrania, kosmetyki lub płyty. Jeśli jednakże dobrze znamy osobę, której kupujemy podarunek, powinniśmy dopasować go do jej zainteresowań.

zestaw kinomaniaka

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Pasjonaci kina będą bez wątpienia zachwyceni, kiedy otrzymają od nas gadżety filmowe. Jeżeli lubią seriale – możemy sprezentować im posążki z ulubioną postacią. Możemy też kupić koszulki z filmową postacią, zabawki lub niewielkie gadżety. Pamiętajmy jednakże, że gadżety filmowe są najczęściej produktami na licencji, dlatego ich cena jest dość wysoka. Za niewielką figurkę będziemy musieli zapłacić nawet dwieście zł, a T-shirt – ok. 100 złotych. W sklepach dostępne są też gadżety filmowe Bandai – dedykowane dla najmłodszych. W asortymencie firmy natrafimy na m.in. komplety posążków z postaciami z lubianych filmów dla dzieci. Gadżety filmowe Bandai to także pojazdy i gadżety towarzyszące postaciom z dziecięcych filmów. Natomiast nieco starsze dzieci będą zachwycone podarunkiem marki Galakta. Ten sprzedawca różnego rodzaju gier, proponuje zarówno typowe gry z pionkami, jak i gry z kartami i z figurkami. Gry marki Galakta odwołują się tematycznie do najbardziej popularnych filmów i seriali, szczególnie tych ze świata fantasy. Galakta na swojej stronie w sieci proponuje też akcesoria i publikacje. Z szerokiej oferty na pewno znajdziemy coś dla każdego miłośnika fantasy. Natomiast miłośnicy gier komputerowych lub wideo będą zachwyceni, jeśli ofiarujemy im gamepady. Gamepady to niezbędne urządzenia w czasie kierowania postacią gry – link.

Absorbuje Cię ta problematyka? Kliknij ten link oraz zobacz, jak podszedł do tego zagadnienia inny autor w treści (https://artogrodowe.pl/21-kule-betonowe) swego artykułu!

gra planszowa

Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim jednak zdecydujemy się na taki zakup, upewnijmy się, czy wybieramy produkt najwyższej jakości i dodatkowo pasujący do konsoli używanej przez osobę, dla której kupowany jest podarunek. Gry i akcesoria to znakomity pomysł na upominek dla fanów fantastyki. Co więcej, jak wskazują badania, takie rodzaje rozrywki rozbudzają kreatywność i wyobraźnię, są zatem szczególnie polecane dla dzieci w wieku szkolnym – gamepady.