Czym charakteryzuje się znakomita konsola do gier?

Dobra konsola w współczesnych czasach to nie jedynie gry, lecz także wiele dodatkowych opcji, takich jak: dostęp do Internetu, możliwość oglądania filmów, zdjęć, słuchania muzyki czy korzystanie z chmury, która zezwala na grę w najnowsze tytuły bez przymusu montowania ich na konsoli. Taką oczywiście chmurę posiada PS4.

Pad do xboxa

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

To podejście w znacznym stopniu upraszcza użytkowanie narzędzia i chroni pamięć. Obie konsole zapewniają wybór rozmów wideo, z tą różnicą, że w przypadku Microsoftu można korzystania z oprogramowania Skype. Obydwie konsole gwarantują korzystanie z przeglądarki internetowej oraz programów YouTube. Ponadto playstation 4 udostępnia bibliotekę filmów, oraz muzyki. Z kolei xbox one przekazuje nam dostęp do własnego dysku w chmurze – Microsoft OneDrive. Większość gier wychodzi równocześnie na obie konsole, aczkolwiek istnieją również takie, które są przystępne wyłącznie na PS4, lub Xbox One.

Jeżeli interesuje Cię ciąg dalszy zabawki dla niemowląt tego opisu zapraszamy do następnego artykułu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod tym linkiem. W nim rozwieją się wszystkie Twoje wątpliwości.

Z pewnością ciężko jest wybrać jednoznacznie lepszy wyrób. Przed podjęciem rozstrzygającej decyzji trzeba rozważyć zastosowaniu konsoli, cenę oraz tytuły gier, które cię frapują. Z jednej strony

Postać animowana z gry

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

PS4 jest sporo tańsze, niemniej nabycie elementów specjalnych, np. rewizora ruchowego, z pewnością zwiększy ostateczną kwotę.

W potyczce atrybutów technicznych, nieco korzystniej zdaje się wypadać konsola playstation 4, jednak nie znaczy to o małej jakości konsoli xbox one. Pamiętaj, żeby myśleć na jakich grach ci zależy – być może te, jakimi jesteś zaciekawiony, są osiągalne wyłącznie na jednej z dwóch osiągalnych konsol. Na rynku konsol do gier utrzymuje się duża walka o serca graczy, w której fundamentalnymi przodownikami są PlayStation 4 i Xbox One.

Bez względu na to, czy jesteś modernistą, rajdowcem, lub po prostu kochasz naciskać guziki, konsole PS4 lub Xbox One przekazuje Ci grę w sam raz dla Ciebie. PS4 czy Xbox One, to gry bez zastrzeżeń. Niesamowite doznania dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Ulubione filmy, audycje telewizyjne i muzyka, w każdym momencie.