Jak spędzić jesienne oraz zimowe wieczory? Przed telewizorem? Zdecydowanie nie!

Przyszła jesień, iza moment nadejdzie również i zima. Robi się ciemniej, coraz zimniej, mniej przebywamy na dworze. Cofamy czas, dlatego mrok nadchodzi o wiele szybciej niż to działo się letnią porą.

Co będzie najlepsze, żeby przetrwać taki okres.

Nie zwlekaj! Jeśli przypadł Ci do gustu nasz wpis, to czytaj również pizza Kraków jozefitow następne treści na wybrany temat. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Można oglądać TV, poczytać książki, można też zagrać w gry, lecz planszowe. Jakie? Oto interesujące propozycje.

Na przykład Abalone gra () jest szczególnie fascynująca, w jakiej najprostsze zasady są połączone z niezliczoną ilością opcji, i nade wszystko jest to cudownie wykonane, a więc rozgrywka jest samą przyjemnością. Pomysł stworzenia takiej pozycji zrodził się w 1988 roku. Firma, która tą grę wyprodukowała nazywa się identycznie jak sama gra – Abalone.
zespoły

Autor: Bartosz Madejski
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt w tamtym okresie nie był pewien, że ta pozycja stanie się tak popularna, dziś zaś jeżeli chcemy zagrać w coś rzeczywiście interesującego, to wtedy Abalone będzie jedną z takich pozycji. Zupełnie jak Super farmer. () Co ciekawe gra powstała w naszej stolicy w roku 1943. Z początku jednakże miała tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją nasz rodowity matematyk – Karol Borsuk. I najnowsza z growych propozycji – Wojna o pierścień (), to strategia planszowa, jaka umożliwia graczom zanurzyć się w uniwersum Władcy Pierścieni.

Oczekuje nas więc mnóstwo ekscytujących przygód, wspaniałych bohaterów. Będziemy rządzić największymi królestwami, na naszych barkach spocznie ochrona ich.

Każda z tych gier jest idealna na jesienne i długie zimowe wieczory. Jeżeli tylko chcemy spędzić je ciekawie i ekscytująco a do tego nie myśleć o beznadziejnej pogodzie na zewnątrz, to tego rodzaju gry są idealne wręcz do tego celu.