Jak zainteresowanie piłką nożną przekłada się na gry komputerowe, z czego się bierze fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Piłka nożna to chyba najpopularniejszy sport na świecie, trudno się więc dziwić, że powstało wiele gier opierających się na rywalizacji dwóch zespołów piłkarskich.

stół bilardowy

Autor: Javcon117*
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz chyba nic nie może dorównać ze względu na grywalność i funkcjonalność serii Fifa, jaka już od ponad dekady cieszy się ogromnym powodzeniem wśród następnych pokoleń graczy. Każda kolejna odsłona to jeszcze lepsza grafika, możliwość wyboru najpopularniejszych obecnie piłkarzy, ale też polepszona mechanika grania. Dokładnie to prezentuje fifa 11 pc, więcej dokładnie to zobaczyć można w następnych wersjach tego światowego hitu. Korzystając z zainteresowania tą serią zaczęły się pojawiać nowe tytuły, wiążące się z piłką nożną. Przykładowo fifa street 2 przenosi grających na uliczne boiska w miastach na całym świecie.
dom - odbicie

Autor: Chris Klüpfel
Źródło: http://www.flickr.com
Star Fitness 5

Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
O ile typowe wersjeFify to typowe zręcznościówki, w których strzelić trzeba przeciwnikom jak najwięcej goli, to fifa manager jest jedną z najpopularniejszych strategii sportowych, jakie wydano do tej pory. W grze tej gracz będzie się wcielał nie w zawodników, a w managera, który ma odnieść sukces ze swoim zespołem.

Zainteresował Cię ten materiał? Jeśli tak, to sprawdź dodatkowo ten świetny artykuł (http://marynabialka.pl/noclegi-bialka-tatrzanska-z-wyzywieniem). Sprawdź, to również będzie dla Ciebie godne uwagi.

Gra jest bardzo rozbudowana i daje ogrom kombinacji, trzeba tak naprawdę zarządzać każdym aspektem prowadzenia takiej drużyny. Do wyboru będzie jest blisko tysiąc klubów, 35 tysięcy zawodników i mnóstwo statystyk, na jakich opierać się można w czasie podejmowania decyzji.

Pasjonatom tego typu formy rozrywki fifa manager 12 zagwarantuje wiele długich godzin grania, lecz również mnóstwo satysfakcji, jak się uda osiągnąć cele, które się zaplanowało.