W jaki sposób powinno się wybierać spodnie dla mężczyzny?

Jeśli planujesz zakup komfortowych spodni, to musisz zwracać uwagę na kilka kwestii. Przez blisko 300 dni na rok panowie zakładają je długie, z tego też powodu sprawa właściwego wyboru rozmiaru oraz kroju do sylwetki czy budowy ciała jest niezwykle ważna.
Chociaż wszystko płaci się być kwestią oczywistą, to wciąż znaczna część mężczyzn posiada niemały kłopot podczas dokonywania decyzji o kupnie konkretnych spodni.

Pozostała część płci męskiej, nawet jeśli uważa, że takiego kłopotu nie ma, to nie oznacza to, że istotnie tak jest.

Wręczamy Ci dostęp ekstra (https://produktypremium.com/kategoria-produktu/grille/gazowe/) do następnych niezwykle ciekawych wiadomości, które są na innej stronie. Należy tylko kliknąć w ten link.

Jest tak z tego powodu, że o nim po prostu nie wie. W rezultacie jedni mężczyźni kupują zbyt duże spodnie, zaś co poniektórzy umieją także kupić je za małe. W pierwszej kolejności trzeba poprawnie dobrać rozmiar, ponieważ jest to wielokrotnie największym problemem. Zazwyczaj spotykaną „rozmiarówką” jest ta, oparta na dwóch rozmiarach. Dla przykładu może być to 34/36. Wiele osób nie jest pewnych, jaki właściwie posiada rozmiar. Doświadczony ekspedient natychmiast rozpozna w przybliżeniu rozmiary danego klienta, jednak takich ekspedientów nie znajdzie się w sklepach sieciowych, gdzie najczęściej kupujemy spodnie. Rozszyfrowując „rozmiarówkę”: pierwszy rozmiar oznacza długość pasa, zaś drugi – długość nogawki.

spodnie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalnie nie jest to rozmiar, wyrażony w centymetrach. 34 cm w pasie miałoby chyba kilkuletnie dziecko. Każda z marek posiada swoją tabelę rozmiarów, przy czym są one do siebie zbliżone. W wielu marketach funkcjonuje jednak jakakolwiek określona standardowa „rozmiarówka”, zazwyczaj od 28-30 do 38/36. Ze względu na to, że nie wszystkie wymiary są tak samo popularne, pomija się niektóre z nich i zostawia przykładowo tylko rozmiary parzyste.

Czasem redukuje się „rozmiarówkę” tylko do pojedynczego rozmiaru, np. 33. Pojawiają się również innego rodzaju rozmiary, choćby 32/32. Czasami podawany jest tylko jeden wymiar. Tyczy się on wtedy zazwyczaj spodni wizytowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*