Znajdź swoją pasję i bądź oryginalny jak nigdy dotąd

Jak się wyróżnić, jak być nietuzinkowym? Za często myślimy o tych, co chcą być widoczni, iż są to ludzie płytcy i próżni, rozmyślają jedynie o tak zwanym „parciu na szkło”, nic nie chcą od życia jedynie sławy! Oczywiście to błędne postrzeganie, gdyż każdy z nas – ekstrawertyk czy osoba introwertyczna – potrzebuje uznania, pragniebyć wyjątkowa, nie chce jednocześnie, ażeby jego życie było nudne. Co więc uczynić, by być oryginalnym?

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/
Dla osób, co lubią rzucać się w oczy istnieje prosty sposób: śmieszne gadżety, takie jak koszulki z śmiesznym nadrukiem to pewny sposób na sukces wśród innych. Trudno domniemywać, żeby taka koszulka nie skupiła na sobie uwagi innych. Można przyznać, iż noszą tego typu ubrania jedynie osoby, które są nieciekawe, lecz to oczywiście wielka niesprawiedliwość i nadużycie!

Oczywiście, iż najlepiej nosić koszulkę z nadrukiem na przykład jakiegoś zespołu muzycznego, o jakim będziemy mieli jakieś pojęcie. To będzie znaczyć, iż nosimy taką koszulkę „po coś”, iż słuchamy tego typu muzyki, utożsamiamy się z pewną filozofią. Jeśli nosimy taki ubiór, bo to modne, błyskawicznie możemy zostać zweryfikowani, co nas zaboli jeszcze bardziej: z jednej strony, zero kompetencji (czyli zero wiedzy o danym zespole muzycznym, zjawisku), z drugiej, kpina z naszego pozerstwa. Fajne są również takie śmieszne koszulki jak na przykład taka.

kolekcja filmów

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zatem stać się oryginalnym i nie rzucać się w oczy? Odpowiedź jest dość prosta: pielęgnuj własne pasje. Oczywistym jest, iż najlepiej posiadać takie hobby, aby wszystkich powaliło na kolana. Możesz przecież kolekcjonować niespotykane starocie skup staroci Warszawa czy rzadkie płyty winylowe, których wartość rynkowa przewyższa parę średnich pensji, jednakże dla Ciebie są to rzeczy bezcenne

Nie musisz jednakże czuć się mniej wyjątkowy, jeśli masz w swoim zestawie kolekcjonerskim mniejszego kalibru przedmioty. Najważniejsze pasja, to ona tworzy w nas poczucie misji, sensu życia, to ona ułatwia dążenie nam do coraz lepszych efektów. Człowiek bez takiego przekonania jest niestety samotny, nie ma punktu odniesienia i brak mu poczucia, że to wszystko, całe życie ma sens. Jak ważna jest pasja potwierdzą Ci wszyscy, dla których kolekcjonowanie różnych przedmiotów, trwa już od wielu lat. Traktują oni własną kolekcję jak rodzinę, nie oddali by jej nawet pod groźbą.